Mistä voin ostaa
Tarvitsetko apua? Koulutetut edustajamme auttavat mielellään, sekä pienissä että isoissa kysymyksissä.
Lynx Class-T Power In kytkee sulakesuojattuna enintään kaksi litiumakkusarjaa. Siinä on positiivinen ja negatiivinen virtakisko sekä liitännät kahdelle T-luokan sulakkeelle sekä liitäntä tasavirtajärjestelmän maadoittamista varten. T-luokan sulakkeet, joita on saatavilla kokoluokassa 225 A, 250 A, 350 A ja 400 A, on hankittava erikseen.
Kohteissa, joissa on kolme tai useampi litiumakkusarja, edellyttävät useita Lynx Class-T ‑moduuleja. Lynx Distribution -järjestelmän keskeisenä osana toimiva Lynx Class-T integroituu saumattomasti kaikkien muiden M10 Lynx ‑tuotteiden kanssa.Lynx Class-T Power In kytkee sulakesuojattuna enintään kaksi litiumakkusarjaa. Siinä on positiivinen ja negatiivinen virtakisko sekä liitännät kahdelle T-luokan sulakkeelle sekä liitäntä tasavirtajärjestelmän maadoittamista varten. T-luokan sulakkeet, joita on saatavilla kokoluokassa 225 A, 250 A, 350 A ja 400 A, on hankittava erikseen.
Kohteissa, joissa on kolme tai useampi litiumakkusarja, edellyttävät useita Lynx Class-T ‑moduuleja. Lynx Distribution -järjestelmän keskeisenä osana toimiva Lynx Class-T integroituu saumattomasti kaikkien muiden M10 Lynx ‑tuotteiden kanssa.Tarvitsetko apua? Koulutetut edustajamme auttavat mielellään, sekä pienissä että isoissa kysymyksissä.